Muzyka buntu!

 

W środę, 3 kwietnia, o godzinie 19.00 zapraszamy do wysłuchania utworów Wojciecha Kleszcza, buntownika z wyboru, który jak na przedstawiciela pokolenia Z, prezentuje dość sceptyczną postawę wobec zjawisk współczesnego świata.

Muzyka była w moim życiu od zawsze, pierwszy rap usłyszałem już w bardzo młodym wieku i od razu stał się on czymś obecnym w moim życiu na co dzień. Pośród muzycznych inspiracji na pewno wskazałbym Pezeta lub Sariusa (jeśli chodzi o rodzimą scenę), a z zagranicznych wykonawców najmocniej w moich utworach przebija się inspiracja choćby Lil Peep’em.

Moje pierwsze zetknięcie z tworzeniem własnych tekstów było już około 2012 roku. Wtedy nawet nagrałem swój pierwszy, jak to wtedy nazywałem „album”. Dziś jako 19-letni, dorosły twórca i odbiorca z uśmiechem i dużym dystansem patrzę na to, co wtedy tworzyłem, jednak wiem, że był to początek mojej drogi. A poważnie – za tworzenie własnej muzyki zabrałem się w lipcu 2018 roku, kiedy to na portalu SoundCloud udostępniłem swój pierwszy materiał długogrający „NieZrównoważony”. Pół roku później (jak i kilka albumów później) trafiam do coraz szerszego grona odbiorców i cieszę się tym, co robię, bardziej niż kiedykolwiek.

Wojciech „Nez” Kleszcz

 

02 kwietnia 2019

© Copyright 2017 by Cuband

Created in WebWave